James Loudspeaker - Intelyo

At (All-Terrain) Series to charakterystyczna linia głośników krajobrazowych od James Loudspeaker. Dostępne w różnych rozmiarach, dostosowane do różnych potrzeb, głośniki zewnętrzne serii AT zapewniają idealne rozwiązanie do wszystkich potrzeb systemu audio. Niezależnie od tego, czy szukasz rozproszonego rozwiązania audio, czy czegoś bardziej wyspecjalizowanego i specyficznego, ta linia głośników łączy w sobie doskonałość akustyczną najwyższej jakości z wszechstronnością i trwałością doskonałej konstrukcji mechanicznej.

Dzięki podwójnej aluminiowej obudowie z powłoką malowaną proszkową, głośniki te są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Zewnętrzna tuleja dostępna w różnych standardowych kolorach wraz z nieskończoną liczbą niestandardowych opcji dla maksymalnej możliwości integracji z otoczeniem.

Każdy głośnik z serii AT jest wyposażony w aluminiowy głośnik niskotonowy i koncentryczny aluminiowy głośnik wysokotonowy kopułkowy zapewniający wydajność i trwałość. Dzięki wysokiej jakości głośniki te zapewniają szeroki zakres częstotliwości i doskonałą wydajność akustyczną. Dzięki dostępnym zarówno opcjom 4-omowym, jak i 70V oraz różnym akcesoriom montażowym, głośniki te bezproblemowo integrują się z każdym środowiskiem zewnętrznym.

Głośniki James Loudspeaker AT Series wykorzystują wysokiej jakości transformatory toroidalne, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Te niesamowite głośniki na zewnątrz stanowią idealne rozwiązanie dla każdego systemu rozrywki krajobrazowej.