James Loudspeaker - Intelyo

Niesamowite, mocne i ekscytujące! Ten wielkoformatowy hybrydowy system tubowy został opracowany specjalnie z myślą o zastosowaniach kina domowego o bardzo wysokiej mocy, w których głębokość obudowy nie stanowi problemu. Seria Mavericks firmy James Loudspeaker zapewnia ultraszerokie pasmo przenoszenia, bardzo wysokie poziomy ciśnienia akustycznego i bardzo niskie zniekształcenia - zapewniając oszałamiające wrażenia kinowe.

Integracja systemu

Po zainstalowaniu, każdy stos L / C / R (MQ84A + M152) jest w pełni 5-drożnym wzmacniaczem o częstotliwości od 30Hz do 25 kHz o czułości 102 dB przy 1 m / 2,83V. Dedykowany 64-kanałowy kontroler DSP umożliwia pełną kontrolę zwrotnicy, opóźnienia, EQ, limitowania i zarządzania poziomem dla wszystkich kanałów i poszczególnych głośników w systemie. Moduł MQ84 zawiera pasywną sieć zmniejszającą liczbę kanałów wzmacniacza, co stanowi tańszą alternatywę.

Surrounds

Dostępnych jest wiele opcji surround. James Loudspeaker 806BE i QX806BE to tradycyjne głośniki ścienne, podczas gdy MQS85 to dwubiegunowe głośniki ścienne. Wszystkie głośniki surround są drewniane, dopasowane do lewego, środkowego i prawego głośnika.

LFE / Subwoofery

Dostępnych jest wiele opcji subwoofera. M122 i M152 mogą być używane z L / C / R do tworzenia prawdziwie pełnozakresowych kanałów przednich. Do kanałów LFE należy używać M152 i masywnego M213 triple 21 ". Każdy subwoofer jest zasilany przez dedykowany wzmacniacz subwoofera.

Zarządzanie basami

Subwoofer ścienny M1040BMS służy do zarządzania basami w pokoju odsłuchowym i, wraz z subwooferami LFE, służy do tworzenia bardziej jednolitego pola basowego w pomieszczeniu. Aby zarządzać basami, każdy subwoofer musi być zasilany przez dedykowany wzmacniacz subwoofera.