James Loudspeaker - Intelyo

Seria FXA wprowadza nową koncepcję projektową do linii głośników James Loudspeaker, oferując rozwiązanie sufitowe / ścienne do stosowania w aplikacjach, gdzie wyzwaniem jest pokrycie przestrzeni.

Głośniki kątowe FXA z przegrodą zostały opracowane, aby zapewnić wysoką wydajność dla słuchaczy znajdujących się w pozycji siedzącej, poza osią głośnika. Jednocześnie zapewniając redukcje odbić od znajdujących się obiektów.

Modele FXA to w pełni trójdrożne projekty z detalami krawędzi w stylu FX, które po zainstalowaniu licują się z powierzchnią. Seria FXA to znakomity głośnik sufitowy do zastosowań L / C / R i surround, a także świetny głośnik ścienny surround. Zgodny z wieloma standardami, takimi jak Atmos, Auro3D i DTS: X.

Seria FXA stanowi również idealne rozwiązanie dla dodatkowych pomieszczeń, w których głośniki muszą być umieszczone poza głównym obszarem odsłuchu. Dostępne są dwie opcje głośników wysokotonowych. W serii FXA berylowy głośnik wysokotonowy jest używany w celu uzyskania najwyższej jakości dźwięku, a także dopasowania barwy do modeli z serii James BE. W serii FXAQ, głośnik wysokotonowy James Quad Array wykorzystujący cztery głośniki wysokotonowe 0,75 ”z aluminiową kopułką, zapewniający szerokie pokrycie i wysoką moc wyjściową, a także pasujący barwą do modeli James QX i QXC.

Wraz z głośnikiem wysokotonowym, na głównej przegrodzie, która jest nachylona pod kątem 30 stopni w kierunku obszaru odsłuchu, zamontowane są podwójne 3-calowe przetworniki średniotonowe o dużym wychyleniu. Podwójne 5,25-calowe głośniki niskotonowe są ustawione pod kątem 20 stopni na sąsiedniej przegrodzie, aby zapewnić pełną charakterystykę basów.

Wszystkie głośniki niskotonowe są zaprojektowane z aluminiowymi stożkami, santoprenowymi obudowami i odlewanymi koszami, aby były gotowe do użytku na zewnątrz / morskim. Wszystkie obudowy są zbudowane z aluminium 5052 lotniczego / morskiego i zawierają aluminiowe kratki do malowania w kolorze białym. Wszystkie jednostki są montowane i testowane w Minden w stanie Nevada i gwarantują, że dadzą Ci charakterystyczny dźwięk Jamesa. Do zastosowań zewnętrznych i morskich przeznaczone śą modele „M”. Dostępne są opcje 70V i w niestandardowych kolorach, skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.