James Loudspeaker - Intelyo

W James Loudspeaker tworzymy szeroką gamę głośników zaprojektowanych z myślą o bezproblemowej integracji z otoczeniem. Jednym z wielu sposobów, w jaki to osiągamy, są głośniki naścienne. Dzięki wszystkim, od ultracienkich głośników o dużej mocy po większe głośniki naścienne, które idealnie pasują do Twoich potrzeb.

Zaprojektowane do prostego montażu poprzez otwory przelotowe lub za pomocą wsporników zapewniających wszechstronność instalacji, wiele oferowanych przez nas głośników naściennych ma elegancki wygląd i wysoką wydajność. Oprócz szerokiej gamy standardowych modeli, wykonujemy również szeroką gamę niestandardowych głośników, aby jeszcze bardziej zintegrować się z otoczeniem.

Od głośników sięgających od podłogi do sufitu po głośniki montowane we wnęce, a nawet głośniki ustawione pod kątem przeznaczone do umieszczenia w rogu.

Korzystanie z opatentowanych aluminiowych głośników niskotonowych i wielu różnych opcji głośników wysokotonowych, w tym naszego legendarnego układu czterech głośników wysokotonowych zapewniającego ultraszeroką dyspersję; Głośniki, które budujemy do zastosowań naściennych, stanowią idealne rozwiązanie dla zintegrowanego dźwięku.