James Loudspeaker - Intelyo

James Loudspeaker projektuje i produkuje innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić najlepsze wrażenia dźwiękowe na świeżym powietrzu i zapewnić najwyższej jakości zewnętrzne zestawy kina domowego. Głośniki z serii Omni stanowią świetne uzupełnienie serii AT (All-Terrain), oferując pełnozakresową, dookólną alternatywę dla prostego głośnika krajobrazowego, gdzie wymagane jest pełne pokrycie 360 stopni i instalacja nad ziemią. Typowe zastosowania obejmują obszary skalne, w których nie można zainstalować tradycyjnych kombinacji satelit / subwooferów, lub duże otwarte przestrzenie, w których pełne pokrycie Omni jest zaletą. Dostępna w 3. rozmiarach z opcjami nasadzenia lub bez, seria Omni zapewnia wyjątkową wydajność i wygląd.

Zamiast używać wielu głośników satelitarnych i subwoofera, seria Omni pozwala pojedynczej obudowie wykonać tę samą pracę, co cztery głośniki satelitarne All-Terrain i subwoofer, zapewniając tę ​​samą legendarną jakość w bardziej kompaktowej jednostce naziemnej. W komplecie z 15. standardowymi wykończeniami i nieograniczoną liczbą niestandardowych formatów, aby umożliwić bezproblemową integrację ze wszystkimi środowiskami zewnętrznymi, ten wszechstronny głośnik jest doskonałym dodatkiem do każdego systemu krajobrazowego Jamesa, w którym zlokalizowanie wielu głośników jest trudne.

Obudowa jest wykonana z morskiego aluminium 5052, co zapewnia lata bezproblemowego użytkowania. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów James do krajobrazu, seria Omni jest dostępna zarówno w wersji 70V, jak i 4 omy. Modele 70V wykorzystują wysokiej jakości transformatory toroidalne o niskiej stratności, które zapewniają optymalną jakość.

Jednostki, zmontowane i przetestowane w Minden w stanie Nevada, zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo wtapiać się w Twoje otoczenie.

Na życzenie dostępne są niestandardowe wykończenia premium.