James Loudspeaker - Intelyo

Głośniki ścienne z serii QX i niestandardowe SoundBary łączą elegancką, nowoczesną stylistykę z legendarną jakością dźwięku James Loudspeaker. Aluminiowe maskownice bez obramowania serii QX mają mniej niż 3/16” wykończenia, nadając tym głośnikom czysty, opływowy wygląd, który płynnie integruje się z każdą zaprojektowaną przestrzenią. Kratki mocuje się za pomocą maskownic, co zapewnia prosty i szybki montaż.

Jednoetapowy proces malowania oszczędza czas w porównaniu z tradycyjnymi głośnikami ściennymi. SoundBary z serii QX są dostępne w dwóch konfiguracjach (2-drożnej i 3-drożnej) oraz na różnych poziomach jakości dźwięku, umożliwiając projektantowi i instalatorowi wybór kształtu najlepiej dopasowanego do przestrzeni architektonicznej, zapewniając jednocześnie wyrafinowany poziom rozrywki pożądany przez klientów.

Głośniki z serii QX są wyposażone w aluminiowe stożkowe głośniki niskotonowe z gumowymi obudowami Santoprene™ i czterema aluminiowymi głośnikami wysokotonowymi, które zapewniają szeroką dyspersję i referencyjną jakość dźwięku. Nowy zestaw czterech głośników wysokotonowych został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku stereo, nawet w pomieszczeniach z głośnikami zamontowanymi nie w idealnych lokalizacjach.

Soundbary z serii QX charakteryzują się unikalną, trzyczęściową metodą instalacji wykorzystującą lekką ramę, niezależny korpus głośnika i maskownicę bez ramek. Wszystkie obudowy są zbudowane z aluminium lotniczego / morskiego, dzięki czemu te głośniki są idealnym wyborem dla każdego statku morskiego lub środowiska zewnętrznego.