James Loudspeaker - Intelyo

Głośniki ścienne z serii TX łączą w sobie elegancki i nowoczesny styl z legendarną jakością dźwięku James Loudspeaker.

Seria TX wyposażona jest w maskownice w stylu FX, które wystają mniej niż 3/16 cala od ściany, nadając głośnikom serii TX czysty, opływowy wygląd, który integruje się z dowolnym wystrojem lub motywem projektowym. Kratki mocuje się za pomocą maskownic, co zapewnia prosty i szybki montaż. Seria TX zawiera elementy konstrukcyjne z naszej serii QX i FXA, takie jak płytka głębokość i szeroka dyspersja, aby stworzyć ekonomiczne i kompaktowe rozwiązanie z wykończeniem w stylu FX.

Idealne do kina domowego i stereo, głośniki z serii TX zapewniają wysoką moc wyjściową w szerokim zakresie częstotliwości, zachowując jednocześnie niewielką powierzchnię, oferując doskonałe bezkompromisowe rozwiązanie zarówno dla projektantów, jak i entuzjastów muzyki.

Głośniki z serii TX są wyposażone w aluminiowe głośniki niskotonowe z gumową obudową Santoprene™ oraz czteroelementową matrycę głośników wysokotonowych z aluminium, która zapewnia szeroką dyspersję i dźwięk o referencyjnej jakości. Zestaw czterech głośników wysokotonowych James Loudspeaker został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku stereo poza osią, nawet w pomieszczeniach z głośnikami zamontowanymi w nie idealnych lokalizacjach.

Zamknięta konstrukcja obudowy wykonana jest z aluminium lotniczego, co zapewnia wytrzymałość i jakość dźwięku.