James Loudspeaker - Intelyo

Niestandardowe soundbary z serii QX łączą w sobie elegancką, nowoczesną stylistykę z legendarną jakością dźwięku James Loudspeaker. Ścienne soundbary z serii QX oferują unikalne rozwiązanie dla nowych wyświetlaczy OLED, które mogą znajdować się tylko ułamki cala od ściany. Soundbary są montowane na ścianie i oferują wszystkie standardowe opcje dźwięku - LCR, LR, mono, Centergy i nowy model LR + Subwoofer.

Podobnie jak w przypadku innych modeli, można je dostosować do szerokości / wysokości wyświetlacza i wykończyć w niestandardowych kolorach! Aluminiowe maskownice bez ramek znajdują się zaledwie 5 mm od ściany, nadając tym głośnikom czysty, opływowy wygląd, który płynnie integruje się z każdą zaprojektowaną przestrzenią. Opcjonalna płyta montażowa do montażu wpuszczanego umożliwia zlicowanie kratki z powierzchnią ściany. Kratki mocuje się za pomocą maskownic, co zapewnia szybki i prosty montaż.

Soundbary z serii QX są wyposażone w aluminiowe głośniki niskotonowe z gumowymi obudowami Santoprene™ i czterema aluminiowymi głośnikami wysokotonowymi, które zapewniają szeroką dyspersję i referencyjną jakość dźwięku. Nowy zestaw czterech głośników wysokotonowych został zaprojektowany w celu zapewnienia doskonałej jakości dźwięku stereo, nawet w pomieszczeniach z głośnikami zamontowanymi nie w idealnych lokalizacjach.

Soundbary z serii QX charakteryzują się unikalną, trzyczęściową metodą instalacji wykorzystującą lekką ramę, niezależny korpus głośnika i maskownicę bez obramowania. Wszystkie obudowy są wykonane z aluminium lotniczego, dzięki czemu te soundbary są idealnym wyborem dla każdego statku morskiego lub środowiska zewnętrznego.