James Loudspeaker - Intelyo

Seria SPL6Q to tylko jedna z wielu serii soundbarów oferowanych przez James Loudspeaker. Podobnie jak w przypadku wszystkich głośników, soundbary SPL6Q są w pełni dostosowane do każdej indywidualnej aplikacji. Niezależnie od tego, czy szukasz tylko głośnika centralnego, listwy stereo, czy kompletnego pakietu z kanałami lewym, prawym i centralnym, mamy dokładnie to, czego szukasz. Każda listwa jest wykonana na zamówienie na dokładną długość telewizora i może być nawet podzielona na parę listew montowanych po bokach telewizora w konstrukcji podwójnie monofonicznej z wykorzystaniem technologii centergy Jamesa Loudspeakera. Dostępny w wielu standardowych kolorach, a także w nieskończonej liczbie niestandardowych opcji, każdy produkt jest dostarczanych z niestandardowymi wspornikami montażowymi, aby płynnie i elegancko zintegrować te potężne głośniki z systemem domowej rozrywki.

Każda kolumna jest wyposażona w nasze opatentowane 6,5-calowe aluminiowe głośniki niskotonowe, a także jeden z naszych czterech głośników wysokotonowych. Dzięki możliwości wyboru między naszym standardowym zestawem czterech głośników wysokotonowych z aluminiową kopułką a naszym wysokiej klasy układem poczwórnym z berylową kopułką, te głośniki oferują najwyższe możliwości dostosowywania. Ta seria głośników stanowi doskonałe rozwiązanie zapewniające wysokiej jakości dźwięk o dużej mocy, uzupełniający system domowej rozrywki.

SoundBary SPL6-BEQ przenoszą wydajność SPL6 na najwyższy poziom. Wyposażone w poczwórną berylową matrycę wysokotonową z legendarnej serii BE, kolumny te oferują teatralną jakość z niewielkiej przestrzeni.