James Loudspeaker - Intelyo

Seria SPL8 to wiodąca, pełnozakresowa seria głośników przeznaczona do wielkoformatowych wyświetlaczy wideo wymagających wydajności kina domowego. Reprezentując najlepszy system dźwiękowy domowej rozrywki, seria ta oferuje potężną moc w elegancko zaprojektowanym opakowaniu.

Seria SPL8 wykorzystuje nowy czterotonowy głośnik wysokotonowy Jamesa, skonfigurowany w dwóch wersjach. Modele SPL8Q wykorzystują cztery głośniki wysokotonowe z aluminiową kopułką o średnicy 0,75 cala (19 mm) w układzie przesuniętym o 22,5°, podczas gdy modele BEQ wykorzystują cztery 1-calowe (25 mm) głośniki wysokotonowe z berylową kopułką. Obie wersje zapewniają szeroką dyspersję, wysoką moc i niskie zniekształcenia. - jakość tam, gdzie to się liczy - BEQ oferujący maksymalną moc wyjściową i najniższe zniekształcenia, taką samą wydajność, jak słynna ścienna seria James BE.

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych 8-calowych (203 mm) aluminiowych głośników stożkowych, seria SPL8 ma imponującą czułość 95+ dB z basami poniżej 60Hz. Każdy zestaw Soundbar ma niestandardowy rozmiar dla każdego telewizora, zapewniając bezproblemową integrację z każdym środowiskiem. To połączenie eleganckiego wzornictwa i wysokiej jakości dźwięku sprawia, że ​​seria SPL8 jest idealnym bezkompromisowym rozwiązaniem zarówno dla projektantów, jak i audiofilów.
Konstrukcja obudowy z aluminium klasy lotniczej, zapewniająca wytrzymałość, parametry dźwiękowe i przydatność do zastosowań zewnętrznych / morskich. W komplecie z dopasowaną i kolorową aluminiową perforowaną maskownicą, ten zestaw Soundbar można zamontować bezpośrednio na dowolnym telewizorze lub za pomocą opcjonalnych uchwytów do telewizora lub ściany.