James Loudspeaker - Intelyo

Seria subwooferów zewnętrznych Sub-Terranean firmy James Loudspeaker zapewnia doskonałą propozycję dla rozwiązań zewnętrznych. Zamiast umieścić subwoofer w miejscu, w którym nie będzie pasował do estetyki krajobrazu, te subwoofery zakopuje się eliminując potrzebę dopasowania obudowy do otoczenia - ukrywając główną część subwoofera pod ziemią.

Dzięki zastosowaniu konstrukcji pasmowoprzepustowej te wodoszczelne, odporne na warunki atmosferyczne głośniki zapewniają głęboki, mocny bas i stonowany efekt wizualny, odsłaniając tylko mały zakryty port. Te subwoofery zewnętrzne są dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować skalę dowolnego zewnętrznego systemu dźwiękowego, a także w formatach 4 omowych i 70V, aby dostosować się do dowolnego formatu dźwięku zewnętrznego.

Każdy z tych niesamowitych subwooferów jest wyposażony w jeden z naszych opatentowanych aluminiowych głośników niskotonowych zamkniętych w szczelnej aluminiowej obudowie pokrytej grubą powłoką proszkową. Port z kapturem jest dostępny w standardowym kolorze zielonym lub czarnym z dostępnymi również niestandardowymi opcjami kolorystycznymi. Wersje 70V są wyposażone w wytrzymały, wysokiej jakości transformator toroidalny o niskim poziomie zniekształceń, zapewniający przesyłanie wszystkich informacji audio do subwoofera i uzyskanie wysokiej jakości dźwięku w dowolnym formacie. Na życzenie można również dodać pasywną zwrotnicę, aby umożliwić użycie z systemami sygnałowymi o pełnym zakresie i zapewnić jeszcze większą wszechstronność w konfiguracji systemu. Te subwoofery uzupełniają pakiet systemu audio James Loudspeaker, zapewniając wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe na świeżym powietrzu, których szukałeś.