James Loudspeaker - Intelyo

Głośniki z serii QXC łączą elegancki, nowoczesny styl z legendarną jakością dźwięku Jamesa. Nowe aluminiowe maskownice bez obramowania, które wystają na mniej niż 5mm ze ściany, nadając tym głośnikom czysty, opływowy wygląd, który płynnie integruje się z każdą zaprojektowaną przestrzenią. Kratki mocuje się za pomocą maskownic, co zapewnia prosty i szybki montaż. Jednoetapowy proces malowania oszczędza czas w porównaniu z tradycyjnymi głośnikami ściennymi / sufitowymi.

Głośniki z serii QXC wyposażone są w aluminiowe głośniki niskotonowe z otoczeniem z gumy santoprenowej i cztery aluminiowe zestawy głośników wysokotonowych, które zapewniają dźwięk o referencyjnej jakości. Nowy układ czterech głośników wysokotonowych został zaprojektowany w celu zapewnienia większej dyspersji, która pomaga skierować dźwięk do słuchaczy, zapewniając doskonałą wydajność stereo, nawet w pomieszczeniach z głośnikami zamontowanymi w nie idealnych miejscach.

Wraz z głośnikami QXC, głośniki z serii SXC charakteryzują się unikalną, trzyczęściową metodą instalacji wykorzystującą lekką ramę, niezależny korpus głośnika i kratkę bez obramowania. Wszystkie obudowy są wykonane z aluminium lotniczego / morskiego, dzięki czemu te głośniki są idealnym wyborem dla każdego statku lub środowiska zewnętrznego. Te głośniki są również wyposażone w pojedynczy głośnik wysokotonowy ze względu na ich mały rozmiar i są idealne do małych sypialni i łazienek.