James Loudspeaker - Intelyo

Seria Wedge to wyspecjalizowane systemy głośnikowe do zastosowań terenowych do montażu w narożnikach pod kątem 90 stopni, na przykład przy 2 ścianach lub ścianie i suficie. Modele te idealnie nadają się do wymagających systemów audio 3D, takich jak Atmos, Auro3D, DTS: X lub do tradycyjnej muzyki i kina domowego, gdy głośniki muszą być zamontowane wysoko. Obejmuje to kraty zewnętrzne, pergole, pod gzymsami itp. Ten wszechstronny głośnik sprawdza się dobrze w instalacjach mieszkalnych i komercyjnych, gdzie można go umieścić na łączeniach sufitu i ścian, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku przy minimalnej widocznej ingerencji w przestrzeń, a jego kompaktowa konstrukcja z łatwością integruje się z każdym środowiskiem, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Dzięki opatentowanym głośnikom niskotonowym Jamesa o dużym wychyleniu i charakterystycznemu przetwornikowi wysokotonowemu James z kopułką aluminiową z czterema matrycami, ten kompaktowy głośnik oferuje jedwabiście gładki dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości.

Modele te są wykonane w całości z aluminium lotniczego, co zapewnia wytrzymałość, parametry dźwiękowe i trwałość, a także zawiera aluminiową perforowaną kratkę zapewniającą lata bezproblemowego użytkowania. Ponadto wszystkie głośniki klinowe są klasy morskiej, dzięki czemu idealnie nadają się do każdej instalacji wewnątrz / na zewnątrz.

Unikalny system montażu obejmuje łatwy do zainstalowania wspornik narożny, do którego głośnik jest przypinany i bezpiecznie mocowany za pomocą śrub ustalających, co zapewnia czysty wygląd bez odsłoniętych przewodów i wsporników.

Dostępne są niestandardowe kolory.